Online marketing kniha

Základy online marketingu

Nachytřete se zdarma o online marketingu na webu, který se skládá z 12 kapitol s knowhow určeným pro začátečníky.

     

Online marketing ebook

PDF ebook, nebo web v prohlížeči

Cílem bylo udělat snadno přístupný hodnotný obsah o online marketingu, kde se můžete snadno proklikat na to, co vás zajímá, proto jsem nakonec zvolil obsah přímo na webu, který si uživatel může proklikat jak potřebuje, což vnímám jako výhodu oproti PDF ebooku. Zároveň je takový obsah snadno přístupný pro vyhledávače a uživatelé tak snáze najdou co potřebují.

Zajímá vás ebook o základech online marketingu?

Pokud se zajímáte o ebook o online marketingu nebo knihu o online marketingu, jste tady správně! Ebook v pdf ke stažené zde sice nenajdete, ale základy online marketingu tu jsou ve formě 12 kapitol. Ty obsahují know-how pro začátečníky v online marketingu i markeťáky, kteří se chtějí (nebo musí) naučit i online marketing.

Obsah webu je online v prohlížeči

Obsah je přímo dostupný zde na webu. V podstatě se jedná o webový ebook o online marketingu, který si můžete číst přímo přes prohlížeč internetu.

Ebook online marketingu zdarma

Preferujete know how zdarma? Na tomto webu najdete obsah zdarma a přístupný. :-)

Proč se vzdělávat v online marketingu?

Online marketing (či digitální marketing nebo internetový marketing) je nová marketingová disciplína. S rozšiřováním internetu do stále více oblastí roste jeho význam. Offline reklama (v televizi, rádiu či na billboardech) má sice svoje přednodnosti, ale v rozšířující se online přináší nové možnosti cílení a vyhodnocování. Velkou část aktivit můžete doměřit, vyhodnotit a na základě toho optimalizovat. Online marketing poskytuje spoustu možností, přesto pro markeťáky zaměřené na původní offline marketing a nováčky v onlinu to může být neznámý black box. Cílem tohoto webu je pomoci offline markeťákům a nováčkům v onlinu pochopit online marketing a usnadnit jim práci s agenturou nebo specialistou na online marketing.

Zpět na hlavní stranu