Kurz digitálního marketingu

Zdarma znalosti z online marketingu

Nachytřete se zdarma o online marketingu. Know-how pro „offline” markeťáky a začátečníky v onlinu.

  

Online marketing kurz

Zajímáte se o kurz základů online marketingu?

Pokud vás zajímá kurz online marketingu, jste tady správně! Tento web není přímo kurz, jak běžný kurz, který znáte. Web obsahuje kapitoly s know-how o základech online marketingu. Můžete si je procházet postupně, nebo také přeskakovat a podívat se na to, co vás aktuálně zajímá. Nemějte strachm žádný test na webu není, takže se nemusíte bát, že to „nedáte“.

Vše je online

Nachytřit se můžete nejen z měst Praha, Brno, Ostrava, Zlín, Bratislava, ale odkudkoliv z Česka, Slovenska či zahraničí . Vše je online. :-)

Zajímá vás kurz digitálního marketingu - základy?

Jestliže vás zajímá kurz digitální marketingu a jste začátečník nebo offline markeťák, může být pro vás tento web užitečný! :-)

Kurz online marketingu zdarma

Ne všechny kurzy jsou zdarma. Nicméně knowhow na tomto webu je zdarma a přístupné. :-)

Hledáte školení o onlinu?

Zvažte, zda místo školení online marketingu nezačnete tímto webem, který je zdarma.

Proč se zajímat o online marketing?

Online marketing (nebo také digitální marketing) je nový rozvíjející se obor - část marketingu. Zejména pro marketingové specialisty a manažery, kteří řešili jenom offline marketing, je v online marketingu spousta nových věcí. Jednou z nich je snadná měřitelnost a vyhodnocování. Nicméně to už zabíháme do jednotlivých kapitol kurzu. Online marketing již není jen tématem pro pracovní pozice online marketing specialist a online marketing manager. Marketing je jeden celek, a pokud chcete být úspěšný specialista marketingu, měli byste znát alespoň základy online marketingu a zvládnout spolupráci s online agenturou či specialistou. Právě v tom vám má pomoci tento web, který je zaměřený na offline markeťáky a nováčky v online marketingu.

Zpět na hlavní stranu